Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır?

Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır? Cinsel yaşam her insanın hayatında önemlidir. Bu konuda bir problemin olması kişilerin sadece özel hayatlarını olumsuz etkilemez. Aynı zamanda sosyal yaşamda da güvensizliklere neden olur.

Eğer bu konuda çözüm arıyorsanız, düşünebileceğiniz pek çok bitki vardır. Bunlardan bahsetmeden önce bazılarına alerjiniz varsa, kullanmamanız gerektiği unutulmamalıdır.

Geciktirme teknikleri olarak ilk olarak sarımsak kullanabilirsiniz. Bu erken boşalma ve erkek cinsel sorunları için yararlanılan bir bitkidir. 2-3 diş sarımsak ince ince doğranıp her gün yutulursa erektil disfonksiyon azalabilir. Bunun dışında erken boşalmayı da önler. Peki, Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır?

Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır?

Doğal geciktirici olarak ne kullanılır? Bu kapsamda farklı bitkiler de vardır. Yeşil soğan da bunlardan bir tanesidir.

Bunu kullanırken 1 yemek kaşığı yeşil soğan tohumu, 1 bardak suya eklenebilir. İyice karıştırıldıktan sonra yemeklerden önce içilir. Böylece erken boşalma kontrol altına alınabilir. Ayrıca cinsel güç de arttırılabilir. Aynı şekilde beyaz soğan da kullanılabilir.

Ayrıca zencefil de Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır? tarifleri arasındadır. Bu vücut ısınını arttırmakta, kan dolaşımını da rahatlatmaktadır. Bununla sınırlı kalmadan, penise giden kan akışını da yükseltir. Böylece geç boşalma, uzun süreli ereksiyona yardımcı olabilir.

Bunu yarım tatlı kaşığı toz zencefil ile yarım tatlı kaşığı balı, 1 bardak ılı süte ekleyebilirsiniz. Böylece her gece yatmadan önce tüketebilirsiniz.

Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır?
Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır?

Geç Boşalmak İçin Doğal Yöntemler

Geç boşalmak için doğal yöntemler neler? Bunun arasında farklı seçenekler de vardır. Karanfil de bunlardan biridir. Hem stres hem de erken boşalma sorununa faydalıdır. Kök ve odunsu bitki olması sebebiyle kaynatılarak tüketilmelidir. Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır? sorusuna şu şekilde yanıt verilebilir;

  1. Çörek otu: Erken boşalma sorunu için kullanılabilecek bitkilerden bir tanesidir. Soğuk sıkım çörek otu yağı, kısa sürede etki gösterebilir.
  2. Havuç: 2 havuç doğranıp içine haşlanmış bir yumurtanın yarısını ve 1 yemek kaşığı balı ekleyebilir, böylece tüketebilirsiniz. Erken boşalma sorunu azaldığında kür kullanımı da azaltılmalıdır.
  3. Bamya tozu: Bamya tozu, erken boşalma için bitkisel çözümlerden biridir. 10 gram bamya tozu, bir su bardağı ılık süte eklenir. İçine 2 tatlı kaşığı şeker atılarak her gün tüketilir.
  4. Çakşır otu: 1 litre kaynar suya 3 yemek kaşığı çakşır otu atılır. Böylece iki saat demlenmeye bırakılır. Gün içerisinde tüketilmesi yeterlidir. İsterseniz içine bal ve limon eklenebilir.
  5. Kuşkonmaz kökü: Kuşkonmaz kökü, geç boşalmak için doğal yöntemler arasındadır. 20 gram kuşkonmaz kökü, 1 su bardağı süt içine koyulup kaynatılabilir. Süt süzüldükten sonra günde iki kere içilir.
  6. Havlıcan: Bal ile macun yapıp ya da köklerini kaynatarak çayının içilmesi mümkündür.
  7. Çilek: İçeriğinde olan vitaminler kan dolaşımını arttırır. Ayrıca cinsel isteği de olumlu etkiler.

Eğer geç boşalmak için doğal yöntemler arıyorsanız, bunların her biri incelenebilir.

Eczanede Satılan İştah Kesici Şurup yazımız da ilginizi çekebilir.

Yorum yapın