Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır?

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır? – Bir erkeğin karşı cinsten hoşlandığı nasıl anlaşılır? Her ne kadar erkeklerin açılırken çekincelere sahip olmadığı düşünülse de böyle değildir. Eğer seviyorsa, hissettiği duyguların reddedilmesinden korktuğu için karşı tarafa açılmamayı tercih edebilir.

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır?

Eğer çevrenizde olan bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığından emin olmak istiyorsanız, bu nedenle küçük ipuçlarını takip etmek önemlidir. Böylece daha kesin düşüncelere sahip olabilirsiniz. Peki, Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır?

Utangaç Olması

Senden hoşlanan bir erkek hangi sinyalleri verir? Bunun çok sayıda yolu vardır. İlki utangaç, çekimser bir yapısının olmasıdır. Özellikle sizin yakınlarınızda böyle oluyorsa hoşlandığı anlamı çıkabilir. Ancak normal karakterinin utangaç olmadığından emin olunmalıdır.

Çünkü normalde utangaç olmayan bir erkek sizin yanınızda böyle oluyorsa, hissettiği duygular sebebiyle bunları yaşar. Hoşlandığı kişinin yakınlarında olmak mutlu etse de aynı zamanda utanmasına yol açabilir.

Eczanede Satılan İştah Kesici Şurup yazısı da ilginizi çekebilir.

Kıskanç Olması

Bir erkek neden ilgisini gizler? Bunun pek çok nedeni vardır. Ancak en sık rastlananı reddedilme duygusudur. Eğer bir erkek bir kızdan hoşlanıyorsa, duygularını açtığında kabul edilmeyeceğinden korkabilir. Bunun yaşanmaması için duygularını en başından beri gizleyebilir.

Ancak bu durum hareket ve davranışlarına yansımayacağını göstermez. Bir erkek sizden ilgisini gizlese, hoşlandığını belirtmese bile sizi kıskanabilir. Sevgilinizin olup olmadığını sorması, yanınızda gördüğü erkeğin kim olduğunu sorması bir işaret olabilir.

Çünkü bir erkek size karşı duygu beslemiyorsa, yanınızda olan normal bir erkek arkadaşın kim olduğu pek ilgisini çekmez.

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır
Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır

Sürekli Sizinle Konuşmak İstemesi

Bir erkek sizin yanınızda utangaç olsa bile, bu durum konuşmak istemeyeceğini göstermez. Bir erkek bir kadını beğendiğini nasıl belli eder diyorsanız, yanınızda sık sık sizinle konuşmaya çalışması da bir işarettir.

İletişim insanın doğasında olsa da bu durum kişilerin sık sık diğer insanlarla konuşacağını göstermez. Kendine zaman ayırmak, günlük işlerini yapmak ya da dinlenmek için kendi ile baş başa kalmak isteyebilir.

Bu nedenle bir erkek sürekli yanınızda olmak istiyorsa, konuşmaya çalışıyorsa size karşı bir duygu beslediği sonucu çıkabilir.

Sürekli Size Bakması

Bir erkeğin ilgisini çektiğini nasıl anlarsın? Kızlar bir erkeğin ilgisini çekip çekmediğini doğal olarak bilmek isteyebilir. Ancak bu gibi sorular doğrudan sorulamayacak yapıdadır. Ayrıca sorulsa bile alınan cevap genellikle olumsuz olacaktır.

Ancak bir erkeğin böyle bir soruya olumsuz yanıt vermesi, gerçek duygularını ifade etmeyebilir. Bu nedenle bazı davranışlarını okumak ve yorumlamak önemlidir. Eğer bunu nasıl anlayabileceğinizi düşünüyorsanız, sürekli size bakıp bakmadığını inceleyebilirsiniz.

Şayet normal bir zamanda bile gözlerinizi üzerinizden alamıyorsa, bu durum hoşlandığı anlamına gelebilir. İlgisini çekmişseniz, sürekli sizi görmek istediği için bakabilir.

Eğer aşkını itiraf edemeyen erkek nasıl davranır diyorsanız, bunların hepsi potansiyel birer davranıştır. Her birini kontrol ederseniz, neler hissettiğine dair kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz.