Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 4 seviye köy düzeni, özellikle oyunda yeni olan kişiler tarafından savulur. Zira ilk seviyelerde köy düzenini doğru kurmak, ilerde de size yardımcı olur.

Strateji oyunları günümüzde yaygın bir şekilde oynanmaktadır. Bu sadece bilgisayar için değil, telefonlar için de geçerlidir. Eğer hangi oyunların olduğunu düşünüyorsanız, Clash of Clans da bunlardan bir tanesidir.

Yeni olmamakla birlikte, oyun dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahiptir. Ancak siz yeni başlamışsanız, öncelikle köy düzeni için bazı fikirleri bilmeniz önerilir. Bu Clash of Clans 4 seviye köy düzeni ganimet koruma için büyük bir önem taşımaktadır.

Böylece düşman saldırısından daha az kayıplar ile kurtulabilirsiniz. Böylece kendinizi geliştirmeye zaman kaybetmeden devam edebilirsiniz. Ayrıca düzenli bir

Sur şekilde kaynakları toplamak da tavsiye edilir. Çünkü uzun süre toplamamak burada birikmesine neden olur. Bu da düşman depolara ulaşmasa bile büyük kazançlar ile dönmesine olanak tanıyabilir.

Clash Of Clans 5 Seviye Köy Düzeni de ilginizi çekebilir.

Sur Yapılarını Kurma

Sur yapıları, Clash of Clans 4 seviye köy düzeni esnasında oldukça önemlidir. Zira düşman birliklerinin ilk olarak bunları yok etmesi gerekir. Bu da hem size hem de savunma binalarınıza zaman kazandırır. Onlara daha fazla hasar vererek, deponuzu ve ana binanızı daha etkili şekilde koruyabilir.

Bunları doğru bir şekilde yerleştirirseniz, düşmanlarınız geçerken büyük zorluklar yaşayabilir. İkinci olarak da sürekli bir üst seviyeye güncellenmelidir. Böylece yok olmadan önce alacağı hasar sayısı artabilir.

Savunma Binalarını Kurma

Clash of Clans 4 seviye köy düzeni kurma esnasında savunma binaları en büyük öneme sahiptir. Çünkü bunlar köyünüzü düşmanlara karşı korur. Oyunda,

  1. Toplar,
  2. Havan topları,
  3. Okçu kuleleri,
  4. Büyücü kuleleri,

Dahil çok sayıda bina  vardır. Bunları güzel yerleştirmek, düşmana verdiğiniz zararı arttırır. Bununla sınırlı kalmadan, kaynaklarınızı korumaya da olanak sunar.

Clash of Clans 4 seviye köy düzeni oluştururken ilk sıralara en zayıf olanlar konulmalıdır. Böylece düşmanlarınız iç yerlere girdikçe savunmanız da güçlenebilir. Bu esnada canları azalacağı için daha fazla kayıp verebilirler.

İkinci olarak sürekli bunları bir üst seviyeye güncellemek de önerilir. Böylece hem verdikleri hasar hem de dayanıklılık oranları artış sergileyebilir. Bunlar da kaynaklarınızı korumaya yardımcı olur.

Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni
Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni

Depo Binalarını Kurma

Clash of Clans 4 seviye köy düzeni ganimet koruma için, depo binaları oldukça önemlidir. Çünkü rakipler her zaman bunları ulaşmak ve yağmalamak ister. Zira bunlar,

  1. Yeni asker üretmek,
  2. Araştırma yapmak,
  3. Bina kurmak,
  4. Bina geliştirmek,

Gibi önemli yerlerde kullanılır. Clash of Clans 4 seviye köy düzeni yaparken depolar haritanın en ortasına konularsa ulaşması da daha zor olacaktır. Ayrıca etrafında normal binalar, surlar ve savunma binaları yer alacaktır.

Yorum yapın