Eczanede Satılan Et Beni İlacı

Eczanede Satılan Et Beni İlacı – Et beni düşüren ilaç ne? Et beni birçok kişide görülebilir. Bunların altında kökleri olmasa veya sağlık bakımından zararı bulunmasa bile görsel açıdan kişileri mutsuz edebilir. Bu nedenle et beni olan kişiler, bunu düşürebilmek için ne yapabileceğini sık sık düşünür.

Buna geçmeden önce et benlerinin kesinlikle koparılmaması, buna çaba gösterilmemesi gerekir. Ayrıca bilinçsiz bir şekilde ilaç, krem de kullanılmamalıdır. Bunun için doktora gitmeniz, muayene olmanız şarttır.

Ardından doktorunuzun verdiği ilaç, belirttiği gibi kullanılmalıdır.

Eczanede Satılan Et Beni İlaçları Ne Kadar?

İnsanlar eczaneye gitmeden önce ilaçların fiyatlarını merak edebilir. Eğer et beni ilacı fiyatı ne kadar diyorsanız, farklı ilaçlara göre değişmektedir. Genel hatları ile bilgi almak istiyorsanız, aşağıda bulunan tabloya bakabilirsiniz.

Eczanede Satılan Et Beni İlacıEczanede Satılan Et Beni İlacı Fiyatı
Podofılm %25 25 Ml Topikal Solusyon119,22 TL
Verrutol Solüsyon40,64 TL
Siğilex Siğil Solüsyonu79,90 TL
Minefla Siğil Solüsyonu65,00 TL
Wartner Siğil Giderici47,08 TL
Aldara % 5 Krem474,59 TL
Hpvgent Siğil Kremi 25 ml225,00 TL
Kırk Ambar Siğil Kremi206,37 TL
Tensil Kozmetik Siğil Kurutucu Losyon Bitkisel Merhem199,50 TL

Et beni ilacı fiyatı ne kadar öğrenmek istiyorsanız, tüm bunlara bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Kullanımları değişebileceği için doktorun önerilerine göre hareket edilmelidir. Böylece istediğiniz sonuçları daha iyi bir şekilde alabilirsiniz.

Podofılm %25 25 Ml Topikal Solusyon

Podofilm, et beni düşüren ilaç türlerinden bir tanesidir. Etkin maddesi yüzde 25 Podofilin reçinesi içerir. Yardımcı maddeleri benzoin tentürü ve benzoin sumatra tentürüdür. İlaç şu gibi durumlarda kullanılmaktadır;

  1. Cinsel yolla bulaşan siğillerin tedavisi
  2. Genel siğiller gibi iyi huylu oluşumlar
  3. Genital bölgede görülen küçük kabartılar, ayak tabanında meydana gelen siğiller gibi iyi huylu oluşumların tedavisi

Podofilm sadece doktor tarafından kullanılır. Bu nedenle kişilerin kendisi tarafından kullanılmamalıdır. Uygulama yolu ve metodu bu bakımdan hekim tarafından belirlenir. Prospektüs bilgisine göre yaşlılarda kullanım ile alakalı bir bilgi bulunmamaktadır.

Eczanede Satılan Et Beni İlacı
Eczanede Satılan Et Beni İlacı

Clash Of Clans 5 Seviye Köy Düzeni de ilginizi çekebilir.

Aldara % 5 Krem

Aldara % 5 krem, et beni düşüren ilaç seçeneklerinin arasındadır. Etkin maddesi imikimod olup metilhidroksibenzoat (E218), propilhidroksibenzoat (E216), setil alkol ve stearil alkol de yardımcı bileşenleridir.

İlacın etkin maddesi, bağışıklık yanıt düzenleyicisi olarak sınıflandırılmaktadır. Siğil oluşturan tümör virüslere yönelik olarak etki sahibidir. Ayrıca,

  1. Genital bölge ve anüs çevresinde deri yüzeyinde meydana gelen siğillerde,
  2. Aktinik keratozda,
  3. Yüzeysel azal hücreli karsinom’da da yararlanılmaktadır.

Aldara, doktorun belirtildiği şekilde kullanılmalıdır. Uygulama öncesinde ve sonrasında eller iyi bir şekilde yıkanmalıdır. Kullanım ardından, üzerini bandaj ya da benzeri bir materyal ile kapatmamanız gerekir.

İlaç kullanılacağı zaman yeni bir şase açılmalı, kullanım ardından kalan krem atılmalıdır.

Yorum yapın