Blackpink Üyelerinin Burçları

Blackpink Üyelerinin Burçları ve doğum günleri ne? İnsanlar sevdikleri müzik gruplarının üyeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyebilir. Eğer 2016 yılından günümüze kadar aktif olan Blackpink üzerinde bu soruyu düşünüyorsanız, yazımızdan bunu öğrenebilirsiniz. Peki, Blackpink Üyelerinin Burçları neler?

Güney Kore, Seul’de başlayan Blackpink bilindiği gibi K-pop, EDM, hip hop ve trap tarzlarında şarkılar çıkartmaktadır. Bir kız grubu olup dört üyeden meydana gelmektedir;

  1. Jisoo
  2. Jennie
  3. Rose
  4. Lisa

Blackpink aslında kaç kişi diyorsanız, grubun tüm üyeleri bu şekildedir.

Blackpink Üyelerinin Burçları: Jisoo

Kim Ji-Soo, Blackpink’in üyelerinden biridir. Şarkıcı ve oyuncu olan başarılı isim 3 Ocak 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğer Jisoo hangi burç diyorsanız bu bakımdan oğlak burcudur. Ancak Çin burcuna göre köpek burcuna düşmektedir.

Ji-Soo, Güney Kore’nin Gyeonggi bölgesinde yer alan Gunpo şehrinde dünyaya gelmiştir. Bir abisi ve bir tane de ablası bulunmaktadır. Çocukluk döneminde basketbol oynadığı, bunun dışında tekvando eğitimi aldığı; ayrıca TXQ hayranı olduğu da bilinmektedir.

Ji-Soo’nun eğitim hayatı incelendiğinde ise Seul Sanat Okulu’nda okuduğu, 11. sınıfta drama kulübü seçmelerine katılarak kazandığı da malumdur. Ji-soo boyu kaç cm merak ediyorsanız 1,62’dir. Kilosu ise 45’tir.

Blackpink Üyelerinin Burçları: Jennie

Jennie Kim gerçek adı ne? Blackpink’in başarılı şarkıcısının asıl ismi Jennie Ruby Jane’dir. Doğum ismi ise Kim Je-Ni şeklindedir. Şarkıcılığın yanı sıra rapçi ve oyuncu kariyeri de yer almaktadır.

Eğer Jennie hangi burç öğrenmek istiyorsanız, kendisi 16 Ocak 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Bu nedenle oğlak burcudur. Jennie Kim’in eğitim hayatı incelendiğinde, ailesinin onu 9 yaşındayken yurt dışında eğitim almak üzere Yeni Zelanda’da ACG Parnell College’ye gönderdiği görülmektedir.

Kendisi Güney Kore’ye 2010 yılında dönmüş, bundan sonra YG Entertaintment elemelerinden geçmiştir. Böylece 5 yıl 11 ay boyunca stajyerlik yapmıştır.

Blackpink Üyelerinin Burçları: Rose

Rose, Blackping üyeleri arasında yer alan bir diğer isimdir. Başarılı isim Yeni Zelanda’da 11 Şubat 1997 tarihinde doğmuş, Avustralya’da büyümüştür. Bu bakımdan Rose hangi burç diyorsanız kova’dır Ancak Çin burcunda öküz olarak geçmektedir.

Fiziksel özelliklerini merak ediyorsanız kendisi 168 cm boyunda, 46 kilogram ağırlığındadır. Anne ve babası Koreli olan şarkıcının kendisinden büyük bir ablası bulunmaktadır. Eğitimini Canterbury Girls Secondary College’de almıştır.

Bunun yanı sıra kendisinin kilise korolarında gitar çalmayı öğrendiği, şarkı söyleyip performans göstermeye başladığı bilinmektedir. 16 yaşına geldiğinde ise babasının tavsiyesi ile, 2012 yılında Avustralya YG seçmelerine katılmış, 8000 kişi arasından birinci olmuştur. Böylece Güney Kore-Seul’e taşınmıştır.

Blackpink Üyelerinin Burçları
Blackpink Üyelerinin Burçları

Blackpink Üyelerinin Burçları: Lisa

Lisa, Blackpink üyelerinden sonuncudur. Lisa hangi burç diyorsanız koçtur. Doğum tarihi ise 27 Mart 1997’dir. Doğum adı Pranpriya Manobal olan başarılı oyuncu Tayland’ın Buriram bölgesinde dünyaya gelmiş; çocukken adı Lalisa olarak değiştirilmiştir. 3 yaşına geldiğinde ise Bangkok’a taşınmışlardır.

Lisa, YG tarafından Tayland’da 2010 yılında gerçekleştirilen seçmelere katılmış, burada kabul edilerek 5 yıl 6 ay stajyerlik yapmıştır.

Yorum yapın